Timotej Dodlek
trener: Milani Darko

Delitev tok
DOMALE - NK MARIBOR 2:2 (0:2)

9.4.2011 Domale, portni park. 1. SNL, 27. krog. 1000 gledalcev. Glavni sodnik: Damir Skomina (Koper). Pomonika: Milan Kogej (Idrija) in Borut Kopa (Spodnja Idrija). etrti sodnik: Matej Jug (Tolmin). Delegat: Aldo Knafelc (Koper).

DOMALE: Vidmar, Seferovi (od 46. Zili), Elsner, Knezovi, Apati, Teinovi, Drevenek, Juninho, imunovi, Zatkovi, Peki (od 90. Smukavec). Klop: Brljak, Diallo, Smukavec, Kovjeni, Aziri, Zili. Trener: Darko Birjukov.

NK MARIBOR: Radan - Meja, Potokar, Rajevi, Viler - Mezga (od 88. Pavlii), Dodlek, Cvijanovi, Milec (od 63. Rep) - Tavares, Velikonja (od 90. Beri). Klop: Topi, Vidovi, Majer, Rep, Pavlii, Beri, Ploj. Trener: Darko Milani.

Strelci: 0:1 Knezovi (8, avtogol), 0:2 Tavares (32), 1:2 Juninho (55), 2:2 Peki (82, 11m)

Rumeni karton: Viler (15), imunovi (51), Apati (59), Tavares (82)

1' - zaetek dvoboja vodilnih, naa enajsterica brez sprememb. V boj z isto zasedbo kot v torek proti Primorju

0:1 KNEZOVI (8, avtogol)
    Kaken zaetek, takoj oga v domalski mrei! Po podaji iz avta se je Velikonja spretno otresel spremstva, s podajo iskal v petmetrskem prostoru Tavaresa, ogo pa je Knezovi preusmeril v lastno mreo.

13' - Drevenek z razdalje, Radan je zbrano spremljal njegov poskus in odbil v kot
    15' - rumeni karton Viler, zaradi prekrka ob levi stranski rti nad imunoviem
    16' - v nadaljevanju akcije prosti strel, ob predloku Knezovi z glavo, mimo vrat
    20' - Milec po preigravanju z roba kazenskega prostora, Vidmar brani
    23' - izjemna prilonost za povianje vodstva... Prodor po levi strani, Milec s povratno ogo po tleh do Velikonje, ki je nameril proti desnemu kotu, vratar Vidmar pa z odlinim posredovanjem z nogo odbil v kot

0:2 TAVARES (32)
    Zdaj pa je Vidmar premagan e drugi! Cvijanovi je opravil velik del naloge, ko je odvzel ogo na obrambni polovici in jo bliskovito popeljal pred domalski kazenski prostor. Sledila je podaja do Velikonje, ki je spretno opazil, kje je Tavares, mu podal v sredino in kapetan je zbrano potisnil ogo v mreo.

45' - e minuta sodnikega podaljka
    KONEC PRVEGA POLASA

46' - zaetek drugega polasa, Domalani z novim igralcem Ziliem za napadalnejo igro

1:2 Juninho (55)
    Zmanjanje rezultata, tudi s pomojo sree. Juninho je po pridobljeni ogi na sredini igria priel do razdalje 25 metrov, se odloil za udarec, oga je spotoma zadela Potokarja, spremenila smer in konala v mrei.

63' - menjava v naih vrstah, iz igre Milec, v igro Rep
    70' - Juninho je poslal predloek v mariborski kazenski prostor, oga je preletela vse igralce in zletela ob desni vratnici
    80' - zadnjih deset minut rednega dela tekme
    82' - enajstmetrovka za Domale! Ob prostem strelu Pekia je oga zadela Tavaresa v roko, sodnik Skomina je pokazal na belo toko

2:2 Peki (82, 11m)
    Peki je prevzel tudi vlogo izvajalca enajstmetrovke. Nameril je v desni kot, vratar Radan se je oge dotaknil, a je bil udarec dovolj moan, da je konala v mrei.

88' - menjava, Pavlii namesto Mezge
    90' - in e zadnja menjava, Velikonja-Beri
    90' - dve minuti sodnikega podaljka