Rajko Rep
trener: Darko Milanič

Namen dosežen
TRIGLAV - NK MARIBOR 1:2 (1:1)

17.4.2011 Kranj, športni park. 1. SNL, 28. krog. 500 gledalcev. Glavni sodnik: Sašo Habjanič (Murska Sobota). Pomočnika: Robert Vukan (Apače) in Jožef Gabor (Martjanci). Četrti sodnik: Bojan Mertik (Odranci). Delegat: Drago Vrenk (Brezovica pri Ljubljani).

TRIGLAV GORENJSKA: Pelko, Stjepanović, Stojnič, Najdenov, Smolej, Jerkovič, Dolžan, Marijan (od 80. Dimitrov), Ovčina, Jelar, Burgar. Klop: Marič, Jurić, Krcič, Dimitrov, Redžić, Sever, Stanarevič. Trener: Siniša Brkič.

NK MARIBOR: Radan - Majer (od 90. Viler), Potokar, Rajčević, Mejač - Mezga, Dodlek, Cvijanović, Rep (od 65. Berić) - Tavares, Velikonja (od 90. Filipović). Klop: Topić, Vidović, Viler, Filipović, Pavličić, Berić, Ploj. Trener: Darko Milanič.

Strelci: 0:1 Stojnič (23, avtogol), 1:1 Jelar (28), 1:2 Berić (73)

Rumeni karton: Mezga (48), Majer (50), Burgar (53), Jelar (80)

1' - začetek tekme v Kranju, ob poškodbi Milca v začetni enajsterici Rep, na bočnih položajih Majer in Mejač
    8' - prvi udarec proti vratom, Rep s 25 metrov iz prostega strela mimo desne vratnice
    14' - odgovor s kranjske strani, Marijan se je odločil za udarec z razdalje, Radan je žogo ukrotil

0:1 STOJNIČ (23, AVTOGOL)
    Naši nogometaši so potrpežljivo povezovali akcije in dočakali želeni zadetek v zgodnjem obdobju. Po prekršku nad Repom je sodnik Habjanič dosodil prosti strel ob levi stranski črti, Mezga je poslal predložek v kazenski prostor, Stojnič pa z glavo preusmeril žogo čez vratarja Pelka v mrežo.

1:1 Jelar (28)
    Hitro izenačenje, po akciji po levi strani in predložku v kazenski prostor je Jelar s sedmih, osmih metrov spretno usmeril žogo v levi kot.

40' - po dveh zadetkih v kratkem času zdaj brez večjih nevarnosti za oba vratarja

46' - začetek drugega polčasa brez sprememb v ekipah
    47' - takoj obetavna akcija, Velikonja do Tavaresa, kapetan je v dvoboja ena na z vratarjem žogo usmeril mimo Pelka, toda zadela je vratnico...
    48' - rumeni karton Mezga zaradi prekrška ob desni stranski črti
    50' - rumeni karton si je zaradi prekrška prislužil tudi Majer
    62' - prodor Tavaresa je bil ustavljen s prekrškom na robu kazenskega prostora, Mezga je prevzel vlogo izvajalca prostega strela, z 18 metrov pa nameril čez gol
    65' - prva menjava v našem moštvu, Berić namesto Repa
    67' - Kranjčanom je uspel protinapad, Burgar je lepo sprejel žogo, udarec z roba kazenskega prostora in vratnica

1:2 BERIĆ (73)
    In žoga v domači mreži! Podal je Majer, z desne strani z levo nogo, Berić pa z odlično potezo z glavo spravil žogo v desni zgornji kot.

77' - Tavares z 18 metrov, Pelko je uspel žogo ukrotiti
    87' - po akciji Maribora žoga do Cvijanovića, dobro je meril proti levemu kotu, toda žoga ob vratnici
    90' - druga menjava, iz igre Velikonja, v igro Filipović
    90' - tri minute sodniškega podaljška
    90' - menjava Majer/Viler
    90+3' - Stjepanović iz prostega strela, Radan je bil dovolj pazljiv in izbil čez prečnik v kot