Bubalo Milan
trener: Milivoj Braun

Brez golov
NK MARIBOR - LUKA KOPER 0:0

21.7.2012 Maribor, stadion Ljudski vrt. PrvaLiga, drugi krog. 1500 gledalcev. Glavni sodnik: Matej Jug (Tolmin). Pomonika: Janez Podgornik (Vrhnika) in Borut Kopa (Idrija). etrti sodnik: Andrej Tratnjek (Murska Sobota). Delegat: Branko Gros (Beltinci).

NK MARIBOR: Handanovi - Potokar (od 68. Mertelj), Rajevi, Vidovi, Trajkovski - rnic, Filipovi (od 69. Velikonja), Lesjak, Ibraimi - Beri (od 75. Ploj), Komazec. Klop: Pridigar, Reek, Dodlek, Mertelj, Rep, Velikonja, Ploj. Trener: Darko Milani.

LUKA KOPER: Hasi, Pali, uki, Mavri Roi, Bagari, Guberac, ovilo, Bubalo (od 74. ibert), Puko (od 90+2' Perger), Popovi, Majcen (od 58. Blai). Klop: Nenezi, ibert, Blai, tulac, Smrtnik, Perger. Trener: Milivoj Braun.

Rumeni karton: Pali (7), Filipovi (38), Komazec (44), Bagari (90+2)

Rdei karton: Pali (57, 2R)

Po udoviti evropski sredi vrnitev na domae prizorie. Pred potjo v Sarajevo je treba opraviti prvenstvene obveznosti, od 20.00 bomo v Ljudskem vrtu spremljali tekmo drugega kroga proti gostom z Bonifike. Med obema preizkunjama bo Darko Milani razporejal moi, na tribuni so tako ostali Marcos Tavares, Dejan Mezga, Goran Cvijanovi, Ale Meja in Arghus, prvi v uradni tekmi pa bo po pridobitvi dovoljenja vijoliasto majico oblekel Nikola Komazec.

1' - prvi s sredine igria koprski nogometai
    7' - mariborska ekipa aktivneja v zaetnem delu tekme, prvi rumeni karton za gostujoega branilca Palia zaradi prekrka nad rnicem
    14' - prosti strel za Maribor, Ibraimi se je odloil za neposreden udarec z desne strani in ogrel dlani vratarja Hasia, ki je odbil v kot
    17' - Ibraimi ob naslednji prekinitvi v vlogi podajalca, do oge Lesjak, poskus z glavo pa ob vratnici
    19' - rnic je v kazenskem prostoru spretno ustavil ogo, podal do novega soigralca, Komazec pa je naletel na koprski obrambni blok
    20' - Ibraimi je iz prostega strela, tokrat po sredini vrat nameril nad prenik
    29' - do prvega zakljunega udarca gostje iz Kopra, Guberac z roba kazenskega prostora proti levemu kotu, Handanovi z uspenim posredovanjem odbil v kot
    38' - rumeni karton Filipovi zaradi ugovarjanja ob odloitvi sodnika, ki je prekinil obetavno akcijo naega motva
    42' - najveja prilonost doslej: Beri dvakrat zapored do udarca, obakrat je Hasi z obrambo pred golovo rto prepreil zadetek
    45' - minuta sodnikega podaljka
    KONEC PRVEGA POLASA

46' - zaetek drugega polasa brez sprememb v ekipah
    50' - rnic je popeljal ogo po levi strani do kazenskega prostora, udarec proti desnemu kotu, Hasi brani
    51' - e v naslednji akciji si je poloaj za udarec priboril Komazec, koprski vratar je z nekaj teavami ukrotil ogo in odbil v kot
    55' - Hasiev izhod iz kazenskega prostora bi se skoraj neslavno konal, ob poskusu preigravanja je ogo ob levi stranski rti odvzel Lesjak, podal do Ibraimija, ki je skual zadeti prazno mreo, a ni bil dovolj natanen
    57' - gostje ostajajo z igralcem manj, izkljuen je Pali. Prodor rnica je ustavil s prekrkom, si e drugi prisluil rumeni karton in s tem pot v slailnico
    66' - poteza po okusu gledalcev, Filipovi je ob odbiti ogi poskusil s takojnjim udarcem z 22, 23 metrov, preden je oga padla na tla, konalo se je mimo vratnice
    68' - menjava v naih vrstah, iz igre Potokar, v igro Mertelj
    69' - in takoj e drugi odziv s klopi za dodatno energijo, Velikonja namesto Filipovia
    73' - spretna akcija Lesjaka, po preigravanju do udarca z 18 metrov, oga proti desnemu kotu, na pravem mestu Hasi
    75' - e zadnja menjava v naem motvu, Beri prepua mesto Ploju
    85' - koprska obrambna rta se je pomaknila e bolj nazaj proti vratarju, oklep z devetimi momi se ukvarja le z zapiranjem poti do vrat
    87' - poskua se s kombinatornostjo priti do poloajev za udarec, uspelo je Lesjaku, oga ob vratnici
    90' - tri minute sodnikega podaljka
    90+3' - med zadnjimi poskusi vsi v napad, zadnjo akcijo sta izpeljala toperja: podal je Rajevi, Vidovi najviji v skoku, oga pa ez gol in konalo se je z delitvijo tok