Novica
Selekcija U-19 se je z Muro razšla z 1:1, U-17 z 2:2
2X REMI V MURSKI SOBOTI
Nadaljevanje tekmovanja v 1. SML & SKL z dvojnim programom v Murski Soboti in z dvema neodločenima rezultatoma.

Selekcija U-19 se je v tekmi 17. kroga z Muro razšla z 1:1, Rok Ferčič je bil strelec za vodstvo v 9. minuti, gostitelji so izenačili v 61. Igrali so Jurca, Šlamberger, Džankič, Pirtovšek, Verbič, Grajfoner, Dobaj (57’ Mutavčić), Frešer (68’ Kotnik), Ferčič, Cener (77’ Penič), Horvat.

Vrstni red v 1. SML: Domžale 39 točk, Maribor 34, Olimpija in Aluminij po 32, Bravo Publikum 29, Krško 28, VOC Celje 27, Gorica 23.

Domov s točko tudi selekcija U-17, znova pa je 2x zadel Žan Vipotnik (v 34. in 72. minuti), ki je na vrhu lestvice strelcev zdaj že z 21. doseženimi goli. Po izenačenju na 2:2 so naši upi končnico odigrali z igralcem manj, saj je bil v 75. minuti izključen Domen Zajšek. Igrali so Gorenjak, Bobarić, Ajhmajer (50’ Bloudek), Krašovic, Obreht, Zajšek, Verdnik (50’ Ciganović), Gorenak, Medved (75’ Kamenšek Pahič), Jelerčič (62’Preksavec), Vipotnik.

Vrstni red v 1. SKL: Maribor 39, Domžale 37, Mura 30, Ilirija 28, Olimpija in Gorica po 27, Kalcer Radomlje in VOC Celje po 26.