Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Vijolčna banka

SERIJA SE NADALJUJE

1' - naši nogometaši v Novi Gorici povsem v isti zasedbi kot v sredo v Ljubljani, nespremenjena začetna enajsterica in sedmerica na klopi
4' - prosti strel z 22, 23 metrov za domačo ekipo, izvajal ga je Velikonja, Pridigar brez večjih težav ujel žogo
10' - po protinapadu še enkrat poskus Velikonje, tokrat z roba kazenskega prostora čez gol
13' - po kotu za Maribor hiter nasprotni napad gostiteljev, Kršić je prišel do sočenja s Pridigarjem, ki pa je ob udarcu domače desetice s 14 metrov iz tega dvoboja izšel kot zmagovalec

0:1 TAVARES (20)

Nekaj uspešnih kombinacij naših nogometašev in vodstvo. Viler je na levi strani podal v kazenski prostor, Tavares je odlično sprejel žogo in se še bolj spretno otresel spremstva Komela, ob soočenju z vratarjem Simčičem pa poslal žogo v mrežo. Petdeseti gol kapetana na uradnih tekmah za NK Maribor!

23' - odgovor Goričanov, Jogan ob predložku v kazenski prostor mimo desne vratnice
25' - rumeni karton Anđelkovič zaradi prekrška nad Velikonjo, Kršić ni bil natančen iz prostega strela s 30 metrov. Šele prvi rumeni karton za zanesljivega branilca v deseti prvenstveni tekmi te sezone
31' - Kurtič je dobro nameril z 20 metrov, Pridigar pa z uspešnim posredovanjem odbil v kot
44' - rumeni karton Tavares po dvoboju z Zarifovićem, ki je obležal na tleh, vendar takoj nadaljeval z igro
45' - dve minuti sodniškega podaljška

46' - začetek drugega polčasa brez menjav na eni ali drugi strani
52' - zelo obetavna akcija naših nogometašev, Tavares do Beriča, sledil je njegov udarec z roba kazenskega prostora, Simčič brani

0:2 CVIJANOVIĆ (55)

Žoga drugič v novogorški mreži! Tavares je podal Cvijanoviću, ki je odigral dvojno podajo z Beričem, nato pa z izjemnim udarcem z roba kazenskega prostora premagal vratarja Simčiča. To je njegov tretji gol nekdanjemu moštvu, dva je zabil že v tretjem krogu v Ljudskem vrtu.

60' - kot za gostitelje, N. Mevlja z glavo v levi kot, Pridigar pa je poletel proti žogi in ubranil ta poskus
73' - Goričani so srečno preprečili tretji zadetek, Majer je poslal nevaren predložek, žoga je preletela vratarja in zadela prečnik, v nadaljevanju akcije je z 12 metrov nameril Rep, vratar Simčič pa z uspešnim posredovanjem odbil žogo
80' - prva menjava v našem moštvu, Plut namesto Pavličića
89' - naša ekipa mirno nadzoruje dogodke na igrišču, še druga menjava: Berič-Volaš, ki je takoj ob vstopu v igro izvajal prosti strel z 20 metrov, od obrambnega zidu se je žoga odbila v kot
90' - tri minute sodniškega podaljška
90' - še zadnja menjava, v igro Dodlek namesto Cvijanovića